Vivivel gyorsan megtaláltuk a közös hangot és egyből éreztem, hogy nyugodtan rábízhatom a macskámat. Nagyon fontos volt, hogy reggel és este is megkapja a cicám a gyógyszereit, emiatt mindig izgulok, mikor elutazok, hogy ne legyen probléma. Szerencsére Vivi eloszlatta minden aggodalmamat, mert megbízható és nagyon szereti az állatokat.
Mindig küldött nekem fotókat és helyzetjelentést, ha pedig valami fennakadás volt, azt rögtön megoldotta. Nagyon kedves és jószívű lány. Biztos, hogy legközelebb is neki szólok, ha segítségre van szükségem.
Dorottya